Święta wielkanocne pod Tatrami

Lubisz być blisko gór? Podziwiać krajobrazy jakie nam gwarantują i napawać się tym jedynym w swoim rodzaju klimatem? Kochasz tę ekscytację, która towarzyszy Ci z każdym, kolejnym, zrobionym krokiem i nasila się, gdy jesteś coraz bliżej szczytu? Uwielbiasz wsłuchiwać się w dźwięki, które odgrywa dla nas natura? Po prostu czujesz się w sercu gór lepiej niż gdziekolwiek?

Pozwól, by te odczucia towarzyszyły Ci tej Wielkanocy, Wielkanocy innej niż wszystkie! Dlaczego innej? Bo spędzonej na Podhalu, czyli rejonie, który swoją wyjątkowość zawdzięcza górskiej magii.

Prześpij noc w wygodnym łóżku, napawając się ciszą za oknami. Obudź się, czując docierający do twoich zmysłów zapach świeżej kawy z naszego ekspresu, ciesz się świeżym powietrzem, którego w tym rejonie Polski nie brakuje, delektuj się zapierającymi dech w piersiach widokami, które mobilizują do górskich wędrówek, wizyt w termach, czy spacerów ukazujących całe bogactwo górskiej natury. Zakochaj się w melodii śpiewanej każdego dnia przez ptaki, dopieszczonej szumem pobliskiego strumyczka. Spędzaj czas w spokoju i harmonii, ciesząc się tym, co oferują Ci góry.

Zasługujesz, by Twoje święta wielkanocne były idealne w każdym detalu. Zasługujesz, by zjeść śniadanie wielkanocne w niesamowitym klimacie, który potrafi zapewnić jedynie podhalańska dusza. Górska wielkanocna atmosfera w połączeniu z przepysznym cateringiem, który z przyjemnością Ci polecimy, sprawi, że poczujesz, że jesteś w swoim miejscu na ziemi. Miejscu, które odpręża, daje przyzwolenie do odpoczynku i oczyszcza umysł z natłoku myśli.

Pozwól sobie, chociaż w te święta skupić się na relaksie, a nie krzątaniu się po kuchni i przygotowaniu wystawnego śniadania. Odpuść sobie stres towarzyszący zmartwieniom pod tytułem „czy na pewno wszystko zostało dopięte na ostatni guzik”.

Sceneria, jaką obdarza nas Poronin, atmosfera, którą czuć jedynie na Podhalu i pyszne jedzenie, którego nie skosztujesz w mieście, dopną wszystkie guziki wielkanocnych przygotowań za Ciebie. A Ty skup się na tym, co ważne, na rodzinie, na odpoczynku i na doświadczaniu bliskości natury oraz magii Tatr.

W te święta pozwól sobie na to, co kochasz i delektuj się duszą Podhala.