Wiosenne przebudzenie w Tatrach

Oferta dostępna do 28 kwietnia* 2024r.
Minimalna długość pobytu: 2 noce
* z wył. Świąt Wielkanocnych

Skorzystaj z jedynego w swoim rodzaju pakietu „Wiosenne przebudzenie w Tatrach”, by tak jak świat przyrody i zwierząt, obudzić się z zimowego letargu i na nowo doświadczać wszystkich cudów wiosny. Wiosenne przebudzenie to opcja oferująca pobyt marzeń u stóp Tatr, gdy matka natura odziana w najpiękniejsze okazy roślinności budzi się do życia w akompaniamencie śpiewu skowronków i innych ptasich artystów, przebiśniegi zwiastują koniec zimy, a pierwiosnki, krokusy, czy sasanki dodają wyrazistości górskiej scenerii. Nasz wiosenny pakiet to delektowanie się widokami z pogranicza dwóch światów, wczesnej wiosny i mroźnej zimy wciąż obecnej w górnych partiach gór.

Luksus, bogato wyposażone wnętrza i nowoczesna technologia to Twoja codzienność? To może pora zasmakować tego luksusu w nieco innym wydaniu?

Podczas pobytu w Wiosce Jagny w przepięknym Poroninie, nie tylko domki z bala spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, ale będziesz mieć również możliwość doznania okazałości, którą każdego roku obdarza nas natura. Góry w porze wiosennego przebudzenia urokiem przypominają te wszystkie magiczne miejsca, które być może doskonale znasz z bajek poznanych w czasie dzieciństwa, a kto choć na chwilę nie chciałby się przenieść do baśniowej krainy?

Wiosennego przebudzenia doznać możesz, odwiedzając serce Podhala wraz z drugą połówką, całą rodziną, czy grupą przyjaciół. Dla gości, którzy przybywają zaznać wiosennego luksusu, harmonii i spokoju w mniejszych grupach, mamy do zaoferowania góralskie domki 8-osobowe, z kolei dla tych, którzy lubią napawać się wyjątkowymi doświadczeniami w większym gronie, idealnym rozwiązaniem jest nasz ekskluzywny 14-osobowy dom zachowujący góralską tradycję, jednak dopieszczony odpowiednią dozą nowoczesnego designu.

Gdy świat roślin i zwierząt rozbudza się do życia, pozwól sobie odetchnąć świeżym powietrzem i poczuć niepowtarzalny zapach wiosny. Pozwól sobie na ucieczkę od tłumów ludzi przemierzających ulice głośnych miast. Ciesz się zdobywaniem szlaków, widokiem zwierząt w ich naturalnym środowisku, napawaj się błogim spokojem, wsłuchując się w płynący nieopodal strumyk i poczuj, jak lekki wietrzyk delikatnie muska Twoją skórę. Skorzystaj z okazji, że w czasie wiosennego przebudzenia, termy pozbawione są turystów i jeszcze głębiej zanurz się w wiosennym luksusie. Tej wiosny rozpieść siebie i bliskich podziwiając i doświadczając górskiego kawałka świata w spokoju i komforcie.

Poznaj góralską tradycję usłaną najpiękniejszymi skarbami matki natury i daj szansę wiośnie zawładnąć Twoim sercem.