Jagna Marczułajtis-Walczak

  • 4 zawodnicza ZIO w Salt Lake City
  • 3-krotna olimpijka (1998 – Nagano, 2002 – Salt Lake City, 2006 – Turyn)
  • czternastokrotna złota medalistka mistrzostw Polski w snowboardzie
  • podwójna mistrzyni świata juniorek
  • mistrzyni i wicemistrzyni Europy

Jagna i Andrzej

Tworzą zgrany duet, który wzajemnie się uzupełnia i motywuje do podejmowania dalszych, nowych działań w ich życiu prywatnym i zawodowym. „Wiosna Jagny” to ich wspólny pomysł i miejsce, w którego stworzenie włożyli całe serca.

Jagna: Podhale, a szczególnie Poronin – dla nas to miejsce wyjątkowe. To tu uciekamy przed zgiełkiem, gwarem miasta i szalonym tempem codziennego życia. Tu odpoczywamy i nabieramy energii. Dzięki Andrzejowi i jego zdolnościom organizacyjnym urzeczywistniliśmy nasze wspólne wizje i marzenia.
Prywatnie jestem osobą, która nie potrafi usiedzieć w miejscu – przez całe swoje życie jestem w drodze. Od najmłodszych lat większość swojego życia spędziłam poza domem. Obozy treningowe, zawody… – to sprawiło, że moim drugim domem zawsze był pokój hotelowy. Często zupełnie pozbawiony charakteru i atmosfery, która sprzyjałaby relaksowi. Stąd też już bardzo dawna chodziło mi po głowie stworzenie miejsca do wypoczynku, w którym każdy poczuje się jak w domu. „Wiosna Jagny” jest ucieleśnieniem tego marzenia w 100%.

Andrzej: Od samego początku zwracałem uwagę na dbałość o jakość wykonania. Codziennie myśląc o każdym szczególe – dzięki temu powstało miejsce, do którego wyjazd rodzinny będzie dla każdego przyjemnością i relaksem.