Majówka jak ze snu

Oferta dostępna od 28 kwietnia do 7 maja.
Minimalna długość pobytu: 4 noce

Majówka na Podhalu to czas, w którym wiosna zdążyła już wybudzić się zimowego snu, ptaki ćwierkają najgłośniej, jak potrafią, niezmęczone jeszcze letnimi upałami, a kwieciste plenery są w apogeum rozkwitu, gotowe wbić się w nozdrza przechodniów i towarzyszyć zapachom dobiegającym z grilla.

Spędź tę majówkę, pozwalając sobie na doświadczenia, które oferuje tylko jeden region w Polsce — Podhale.

Wioska Jagny, choć na kilometr bije w oczy luksusem, zgrywa się z tatrzańską okolicą, ukazując kontrast pięknej, swobodnie żyjącej natury, w której Twoje zmysły doświadczą więcej i bardziej. Poczuj delikatny powiew wiatru nadchodzącego z serca Tatr, napawaj się widokami, których nie zobaczysz w zatłoczonym mieście. Wsłuchaj się w ciszę, którą przerywa jedynie melodyjny śpiew ptaków bądź szum strumyka, który otoczony drzewami przypomina zaczarowany las.

Odpoczywaj bez wyrzutów sumienia, delektując się przysmakami prosto z grilla, rozsmakuj się w świeżym oscypku z dodatkiem domowej roboty żurawiny. Zatrać się w długich wieczorach wypełnionych spacerami, rozmową, grillowaniem, spokojem i górskimi cudami. Za dnia zaczerpnij górskiej codzienności, chodząc po dolinach w Tatrach, oglądając redyk i wpatrując się, jak owce pasą się na halach.

Uwierz, że w górską scenerię, która będzie na wyciągnięcie Twojej ręki każdego ranka, gdy w drugiej dłoni trzymać będziesz kubek gorącej, świeżej kawy z naszego ekspresu, można wpatrywać się godzinami. Z kolei wieczorami widok zachodzącego za wierzchołkami gór słońca na długo zapadnie Ci w pamięć, przypominając wyjątkowo spędzoną majówkę w Wiosce Jagny.

Brzmi jak piękny sen? A skąd! To pakiet majówkowy w Wiosce Jagny, czyli miejscu, w którym sny stają się realne.